501 062 502

kontakt@bazagrapa.pl

Dla Dzieci

BAZA GRAPA POKOJE GOŚCINNE to miejsce przyjazne rodzinom z dziećmi. Ze szczególną troską dbamy o zadowolenie naszych najmłodszych gości.

Nasz ogród z placem zabaw to duża, piękna przestrzeń; zielona latem i śnieżno biała zimą, oddalona od drogi i w całości ogrodzona - co gwarantuje bezpieczną zabawę bez ewentualnych zagrożeń. Dzieci mogą biegać, grać i bawić się do woli,
a Twoje wakacje upłyną swobodniej i w radosnej atmosferze.

Dbając o najlepsze warunki pobytu możemy zaproponować specjalne udogodnienia, które sprawią, że urlop będzie łatwiejszy i przyjemniejszy a dzieci poczują się jak
w raju. Wiemy co lubią dzieci i staramy się sprostać ich oczekiwaniom.

Posiadamy;
- krzesełko do karmienia,
- łóżeczka wraz z pościelą,
- plastikową zastawę,
- wanienki,
- nocniki,
- podesty,
- o inne udogodnienia zapytaj podczas rezerwacji.

Nie sposób się u nas nudzić, a bliskie sąsiedztwo lasów, łąk,pól oraz dużo przestrzeni dookoła – gwarantują świetną zabawę, gdzie dzieci mogą się wybiegać
i pooddychać świeżym powietrzem, a Państwo odpocząć.
Zapraszamy serdecznie na rodzinne wakacje, ferie, majówki, święta, weekendy.

KĄCIK ZABAW

Dzieci nie będą się nudzić w razie niepogody, a rodzice odpoczywając w salonie cały czas mają je na oku. Można tutaj budować zamki, mosty i domy z klocków, bawić się lalkami, pluszakami i jeździć samochodami.

KSIĄŻECZKI I BAJECZKI

Dzieci uwielbiają ten wspólny czas wraz z rodzicami. Czytając rozwijamy ich twórczość, ciekawość świata i kołyszemy do snu.

PLAC ZABAW

Na dworze do dyspozycji maluchów są huśtawki, piaskownica, zjeżdżalnia, domek zabaw, namioty / tunele i całe mnóstwo innych atrakcji.

GRY PLANSZOWE I PUZZLE

O różnorodnym stopniu trudności będą świetną zabawą i rozrywką dla całej rodziny.

TRAMPOLINA

Dzieci chyba najbardziej lubią tę formę aktywności, mogą skakać i szaleć do woli.

GRY I ZABAWY SPORTOWE

Duży ogród sprzyja aktywności i wspólnej integracji na świeżym powietrzu, posiadamy piłki, paletki do badmintona, worki do skoków, liny i inne akcesoria.

ANIMACJE W PLENERZE

Mali artyści tworzący w plenerze. Fantastyczne i kreatywne warsztaty u podnóża Babiej Góry.

BACÓWKA

Polecamy pieszą wycieczkę z domu do pięknie położonej bacówki gdzie są owieczki, konie, krowy, gdzie porozmawiasz z Bacą i poznasz proces produkcji oscypka oraz inne ciekawostki życia pasterskiego.

KULIGI ORAZ PRZEJAŻDŻKI KOŃMI

Sprawią radość nie tylko dzieciom, a i dorosłym.

GÓRKA NA SANKI

Usytuowana przy samym domu sprzyja aktywności maluchów, a rodzice cały czas mają je na oku. Jest również świetnym miejscem na bitwy śnieżne, zabawy na śniegu i lepienie bałwana.

WYPASIONA DOLINA

Park linowy połączony z placem zabaw, kąpieliskiem i innymi atrakcjami dla całej rodziny dostarczy dużą dawkę dobrej zabawy i adrenaliny.

RABKOLAND

Najmilsze i najsympatyczniejsze wesołe miasteczko w Polsce, dzieci je wprost uwielbiają.

WYCIECZKI ROWEROWE

W okolicy znajdą Państwo malownicze trasy rowerowe o zróżnicowanym stopniu trudności. Można skorzystać z oferty wypożyczalni rowerów (dla dzieci, dorosłych, krzesełka, kaski, riksze).

WYPRAWA NA BABIĄ GÓRĘ

Świetny mikroklimat i piękne krajobrazy zachęcają do wycieczki na Królową Beskidów, po drodze można podejrzeć przyrodę, posłuchać lasu, górskich potoków a ze szczytu podziwiać panoramę Tatr, Jeziora Orawskiego, gór, lasów i pagórków.

WYCIĄG NARCIARSKI "ORAWKA"

Idealny dla rodzin z dziećmi, świetni instruktorzy, wypożyczalnia sprzętu, bardzo dobra przepustowość, niskie ceny.

BASENY TERMALNE

Baseny termalne z wodą mineralną to atrakcyjna forma wypoczynku dla całej rodziny.

GOSPODARSTWO ROLNE

Zapraszamy wszystkie maluchy do odwiedzenia zaprzyjaźnionego gospodarstwa rolnego gdzie dzieci zobaczą koniki, krowy, prosiaki, kury, kaczki i inne domowe zwierzaki.

POSIŁKI DLA NAJMŁODSZYCH

Przygotowując posiłki mamy na uwadze menu dla naszych najmłodszych gości, gotujemy smacznie, lekko i zdrowo.

WSPÓLNE OGNISKA

Któż z nas nie lubi ich rozpalać i piec kiełbaski nad ogniem. Sprzyjają wspólnej integracji, zabawie oraz przyjaznej atmosferze, a my chętnie Was częstujemy regionalnymi smakołykami.

SKANSEN W ZUBRZYCY GÓRNEJ

Poza bardzo ciekawą ofertą muzeum warto również skorzystać z warsztatów i zajęć dla dzieci i młodzieży.