501 062 502

kontakt@bazagrapa.pl

Obiekt

BAZA GRAPA POKOJE GOŚCINNE to obiekt zlokalizowany w Lipnicy Wielkiej na Orawie u podnóża Babie Góry. Łączy w sobie zachwycające piękno natury i jej bliskość z komfortowym wypoczynkiem. Położony z dala od drogi i w całości ogrodzony dom jest miejscem przestronnym z dużym i pięknym ogrodem oraz malowniczymi widokami.

Do dyspozycji gości 5 pokoi z łazienkami, duży salon z funkcjonalnym stołem, w pełni wyposażona kuchnia, kącik zabaw dla dzieci, wi fi w całym obiekcie, tv, mini biblioteka dla dzieci i dorosłych, gry planszowe, klocki i zabawki.
Z okien obiektu roztaczają się widoki na Babią Górę, Tatry, malowniczą okolicę, góry, lasy, łąki i pagórki.

Jeżeli marzy się Państwu wyjazd, podczas którego dziecko grzeczni się bawi, wesoło śmieje i promienieje, z apetytem pochłania posiłki a wieczorem pada ze zmęczenia i zadowolenia to zapraszamy do Baza Grapa pokoje gościnne. Dla najmłodszych mamy przygotowany plac zabaw z piaskownicą, huśtawkami, domkiem zabaw, trampoliną i innymi atrakcjami.

Dorosłym proponujemy leżaki, hamak, huśtawkę, meble ogrodowe, miejsce na ognisko i grilla.

W sezonie zimowym atrakcją dla małych i dużych dzieci będą zjazdy na sankach spod samego domu, bitwy śnieżne, zabawy na śniegu, kuligi i rozgrzewające ogniska z regionalnymi smakołykami.

ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ WYNAJĘCIA CAŁEGO DOMU DLA GRUP DO 20 OSÓB.

Wyżywienie

W ofercie żywieniowej mamy dla Państwa pyszne, lokalne dania, przygotowywane z najlepszych, regionalnych produktów.

więcej

Dla dzieci

BAZA GRAPA POKOJE GOŚCINNE to miejsce przyjazne rodzinom z dziećmi. Ze szczególną troską dbamy o zadowolenie naszych najmłodszych gości.

więcej